Hakkımızda

 

Eğitim Merkezimizin  Kurucusu olan Ernail HAYIRLI  tarafından eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla Hayırlı Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti.  2008 yılında kurulmuştur.

 

Kurucumuz Ernail HAYIRLI ,1995 Yılından günümüze  kadar   Tehlikeli Maddelerin Taşınması  ,Yüklenmesi ve Depolanması  konularında  Eğitim ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.2002 Yılına kadar  UND ‘ de tehlikeli maddeler konusunda Uzman / Eğitmen .olarak çalışmış, 2002- 2008 yılları arasında RODER ‘ de  yine Tehlikeli Madde Taşıma Uzmanı / ADR Danışmanı olarak çalışmalarına devam etmiştir.Bu dönemde Üniversitelerin Uluslararası Lojistik Bölümünde Tehlikeli Madde Taşımacılığı  konusunda ders vermiştir. Ernail Hayırlı Ülkemizin vermiş olduğu TMG Danışmanı  Sertifikasında bir numaralı sertifika sahibidir

Almanya Niedersachen Eyaleti Polis  Eğitim Enstitüsü'n de düzenlenen Karayollarında Denetim  Elemanlarının ve Polislerin Eğitimi konulu seminere katılarak belge almıştır.

Almanya'da düzenlenen Yük güvenliği ve Tehlikeli Ürün depolama eğitimlerine katılmış olup bu konuda da gerekli sertifikalara sahiptir.

.

 

HAYIRLI EĞİTİM  DANIŞMANLIK  LTD.  ŞTİ. Almanya Münih Ticaret  ve San. Odasından gerekli onayları   04.09.2008 tarihinde  alarak  Türkiye ‘de  Temel Eğitim , Tanker Eğitimi ve Gelişmiş Eğitim   dallarında  Araç sürücülerine eğitim vermiştir.

Hayırlı Eğitim Merkezi Ulaştırma Bakanlığı'ndan 12.08.2010 tarihinde ve 0001 Numaralı eğitim merkezi olarak MYE kapsamında SRC 5 eğitimleri için yetki almıştır.Bu tarihten itibaren ülkemizde yoğun bir şekilde ADR / SRC 5 Eğitimleri (Temel Eğitim - Tanker Eğitimi -Patlayıcı Madde Eğitimi - Radyoaktif Madde Eğitimi) vermeye devam etmektedir.